سیلام بچه ها خوبین؟ چ خبرا؟ تابستونم که داره تموم میشه ????
منم اونقد شلوغم ک نگم براتون. تازه فارق تحصیل شدم و میخوام دنبال کار بگردم. ینی دوتا چیز رو منتظرشونم برام دعا کنین که عملی بشه.
چن روز پیش با زهرا گلی رفتیم بیرون خیلی خوش گزشت. جای همه رو خالی کردیم. اینقد ور ور کردیم ک همه کافی شاپ به فاع.ک رفتن ????
خب حالا حرف اصلی من اینه یه پیتر نامی از نیویورک از من خوشش اومده بود و همش میگف ازت خواستگاری میکردم اوایل فک میکردم که الکی میگه???? بعد ک جدی شد ری. دم بهش و گفتم تو دوستی و نه بیشتر. بعله یه خواستگار اجنبی رو پروندم. بعدها یکی از اینستای دکتر فریور اومد و گف همکار دکتره و بعد که گندش در اومد ک همکار نیستن از استاد اجازه خواستم که اذیتش کنم ????
کلی اراجیف بافتم اونم باور کرد. اینم میخواس بیاد خواستگاری دنبال آدرس و شماره خونه بود و فلان بشه دان. خلاصه نگم براتون به اینم ری. دم ????
بعدش پسر ترمکمون پیام داده که قصد اردواج داری و فلان و اینا داداشم بیاد خواستگاری. و باز هم من به این ر. یدم. ???? طفلی دلش خیلی شکست. همش زن داداش صدام میزد????
خلاصه تو مراسم رقص کی پاپ و اینا یک پاکستانی از من خوشش اومده اصرار داره که دعوتش کنم بیاد ایران با من ازدواج کنه. البته بگما بازم به این قصدم ر. یدنه. ????

کلا ری. دمانم برای پسرا فعال شده ک نگییین.???? اسهال ام انگاری ????

بیاد ,خواستگاری ,بیاد خواستگاری ,خوشش اومده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت ایده تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی ه جی ار گیمز بهترین کانال آموزشی فتوشاپ آریو موزیک مطالب عمومی و تخصصی از ایران و جهان شیزوکو